3 kroki do idealnej męskiej fryzury na lato | HairGo2 Mężczyźni, którzy odwiedzają salon fryzjerski tylko raz w roku należą dziś do rzadkości. Obecnie stylizacja włosów męskich stała się częścią codziennej rutyny.

Patrząc kilkanaście lat wstecz, mężczyźni ograniczali się tylko do mycia i suszenia włosów. Dziś mogą korzystać z niemal nieograniczonego zasobu produktów przeznaczonych do pielęgnacji i stylizacji włosów.

W związku z tym, że rynek produktów do układania włosów dla mężczyzn znacznie się powiększył i ciągle powiększa, nieustannie szukam nowych marek i produktów idealnych do stylizacji moich włosów.

Nie trzeba teraz bazować (a wręcz nie powinno!) na produktach z drogerii, które są zwyczajnie słabsze i gorsze. Rozumiem, że kupowanie w drogerii wydaje się dostępniejsze, bo w końcu sięgamy produkt prosto z półki i mamy go w kieszeni, ale nic nie jest bardziej dostępne niż internet i jego szerokie możliwości oraz szeroki asortyment.

Takim oto sposobem, natknąłem się na firmę Eleven Australia 
Wszystkie dostępne produkty znajdują się na stronie www.hair2go.pl 

 Produkty nie są testowane na zwierzętach, czego potwierdzeniem jest znak "cruelty free" widniejący na opakowaniach, nadawany przez organizację PETA.


I WANT BODY VOLUME SPRAY - Puder dodajacy objetosci w sprayu

Już jakiś czas temu zaprzestałem używać różnego rodzaju pianek do włosów, ponieważ po zastosowaniu tego typu kosmetyków, o wiele szybciej przetłuszczały się moje włosy.

Teraz używam pudru do stylizacji, który unosi od nasady włos, dzięki czemu można wymodelować nawet najtrudniejszą fryzurę. Dużym ułatwieniem jest taki puder w sprayu, jest to po prostu wygodniejsze.


Szukając najlepszej pasty, pomady czy też kremu do fryzury, którą masz zamiar układać trzeba zwrócić w pierwszej kolejności na długość Waszych włosów. Dlaczego?

Otóż każdy produkt bez względu na to, czy jest to pomada, pasta czy krem do włosów ma określony "hold" czyli siłę utrwalenia. Logiczne jest, że przy włosach krótkich nie będzie nam potrzebny produkt o bardzo silnym utrwaleniu, dlatego też wybrałem
Lekki krem do stylizacji FRIZZ CONTROL SHAPING CREAM
Ostatnim etapem jest utrwalenie naszej fryzury przy pomocy lakieru. Nie należy przesadzać z ilością ponieważ zbyt duża ilość produktu może spowodować sklejenie włosów oraz efekt przetłuszczonej fryzury.

1 komentarz:

INSTAGRAM FEED

@king_of_temptations