Titanic the Exhibition - Skarby z legendarnego "niezatapialnego" statku


Kto z Was chodź raz nie oglądał filmu Titanic? Ja znam na pamięć każdą ze scen, za każdym razem przeżywam jakbym oglądał pierwszy raz! Dlatego też nie mogło mnie zabraknąć na największej wystawie która była od kwietnia do października i genialny "JA" postanowiłem odwiedzić wystawę  w dzień przed zamknięciem. Ludzi tyle że matko kochana. 
W środku można było zobaczyć dokładne repliki pomieszczeń statku oraz ponad 200 oryginalnych przedmiotów które przetrwały aż do dziś ( nie wiem czy to autentyk czy ściema ale... trzeba w coś wierzyć ) Tak czy inaczej, zrobiło to mega wrażenie tak wielkie, że niektórych doprowadziło to do łez.
Wśród eksponatów po pasażerach statku z 1912 roku można było zobaczyć buty, biżuterie, porcelanę, oryginalne rękopisy i wiele wiele innych cennych rzeczy.
Co prawda zdjęcia nie odzwierciedlą tych emocji które można było doznać na miejscu, ale zachęcam do zobaczenia kilkunastu zdjęć które zrobiłem. 

13 komentarzy:

 1. Robi niesamowite wrażenie.
  www.sylwiaszewczyk.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Żałuje ,ze nie poszłam ;c
  www.burnthefat.blog.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeżeli szukasz osoby, która nigdy nie oglądała Tytanica to zgłaszam się! XD
  Nie wiem, jak to się stało, wiem, że muszę się w końcu przełamać, ale przez doskonale znanie zakończenia jakoś... nie czuję blusa tego filmu. :/

  OdpowiedzUsuń
 4. Muszę przyznać że super musiała być ta wystawa! Szkoda, że zamykają :/
  Ivicini.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak była genialna!!! No niestety, nic nie może wiecznie trwać ;)

   Usuń
 5. Pewnie sama na miejscu tych ludzi bym płakała jak głupia! Uwielbiam ten film i również za każdym razem kiedy go oglądam przeżywam każdą możliwą scenę :)

  MÓJ BLOG
  MÓJ KANAŁ NA YT

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja uwielbiam cala historie titanica i nie chodzi tu tylko o film.
  Zazdroszcze ci zwiedzania, na prawde!

  little-jay999.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Wow! Żałuję że mnie tam nie było, ale przeżycia! Aż mam ochotę obejrzeć to po raz kolejny <3

  OdpowiedzUsuń
 8. Ktoś chyba nagiął zasady panujące na wystawie i całkowitym zakazie robienia zdjęć. Przez takich ludzi traci cały świat urok!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przykro mi, że twój świat legł w gruzach ;)

   Usuń
  2. Nie legł, nie legł. Zwiedzać i przeżywać to na własnej skórze to było coś wspaniałego. Tylko uważaj żeby Twój nie poległ, kustosza wystawy zainteresował Twój "blog" ;)

   Usuń

INSTAGRAM FEED

@king_of_temptations